Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

OKOMED
Average rating:  
 20 reviews
by Agnieszka mrukowicz on OKOMED

Witam . Chialam gorąco podziękować p.dr Ewie Filipowicz za profesjonalną opiekę nad synem podczas zabiegu oraz podczas wizyt w gabinecie . Nie często profesjonalizm i bardzo duża wiedza idą w parze z podejściem do pacjenta - Pani doktor jest osobą bardzo ciepła z troskliwym oodejściem do dzieci . Posiada bardzo duża wiedzę, jasno i spokojnie nam wszystkie nasze obawy i pytania wyjasniala , w gabinecie są wszystkie niezbędne urządzenia do diagnozy. Podczas pobytu w szpitalu zaskoczeni pozytywnie byliśmy dobra organizavja personelu oraz opieka Pani doktor.

by Wanda Feliksik on OKOMED

Mam 68 lat i jestem szczęsliwa , że trafiłam do gabinetu Pani Doktor Ewy Filipowicz- jestem już po operacji zeza. Nawet w moim wieku można prościej popatrzyć na świat. Dziekuje serdecznie. Polecam ten gabinet całym sercem.

by Darek on OKOMED

Trafiłem do doktor z polecenia. Nikt inny nie chciał mi już pomóc walczyć z moją wadą. Doktor przemile mnie zaskoczyła , mój wzrok znacznie się poprawił, dyskomfort związany z zezem zniknął. Oceniam Panią Doktor jako rzetelną i skrupulatną, poświęca pacjentom potrzebną ilość czasu.

by Kinga on OKOMED

Doskonale wyposażony prywatny gabinet. Profesjonały zespół i przecudowni lekarze o wielkim sercu.. Polecam serdecznie!

by marta m on OKOMED

Ja również gorąco polecam Dr.Ewę Filipowicz:-))) ciepła, pogodna, bardzo sympatyczna i mająca niesamowite podejście do małych dzieci kobieta-lekarz jakich mało, byłam u niej z kilkuletnią córeczką 2 razy i teraz czekamy na operację niuni, jestem spokojna o jej przebieg i w pełni ufam PANI DOKTOR:-))) gorąco polecam ją - jechaliśmy do niej aż 400km ale naprawdę WARTO

by Wioleta Wójcik on OKOMED

z całego serca bardzo dziękuję Pani Dr Ewie Filipowicz za to ze z operowala moje oko i nareszcie wyglada ono tak jak powinno. Bardzo polecam Pania Dr Ewe Filipowicz jest swietnym specjalista 🙂

by Kinga B on OKOMED

Polecam serdecznie cały zespół. Gabinet świetnie wyposażony, specjalistyczna obsługa plus wielkie serce zarówno Dr Filipowicz jak i Dr Pociej-Żero. Pozdrawiam!

by Anna Karpierz on OKOMED

Z całego serca polecam dr. Ewę Filipowicz. Wspaniały człowiek, świetny specjalista.
Dziękuję za zoperowanie mojej córki Kingi ponieważ, jej rozbieżny zez przeszkadzał jej w normalnym funkcjonowaniu. Pani doktor rozpoznała jej problem i pomogła w decyzji o konieczności operacji.Gorąco jeszcze raz dziękuję. Polecam z czystym sercem.

by Tomasz on OKOMED

Gorąco polecam dr Ewę Filipowicz, świetna specjalistka, bardzo miłe i indywidualne podejście do pacjenta. Lepiej trafić nie mogliśmy. Pozdrawiam serdecznie Tomasz z Warszawy.

by Urszula Świątek on OKOMED

Magnorum non est laus sed admiratio ?

Wielkich ludzi należy podziwiać, nie chwalić.Najwspanialszym człowiekiem jakiego spotkałam na swojej drodze jest dr n. m. Ewa Filipowicz. Ciepła, życzliwa, spokojna i bardzo pewna swoich decyzji. Nic nie dzieje się bez jej pewnej reki i mądrej diagnozy. Zoperowała mojemu synkowi oczopląs poziomy i zatrzymała jego oczy. Teraz może normalnie czytać i uczyć się.Po roku na ostatniej wizycie, nawet wzrok jeszcze się polepszył w stosunku do stanu po operacji. Ufajcie i wierzcie w diagnozy takiego specjalisty. ONA jest WIELKA.

by joanna sztaba on OKOMED

Z całego serca gorąco polecam Dr.Ewe Filipowicz świetny specjalista i wspaniały człowiek.

by Anna Wieczorek on OKOMED

witam też gorąco polecam pania doktor Filipowicz bardzo zyczliwa kobieta wlasnie czekam na zabieg 03.02 nie ukrywam ze sie boje ale wiem zw ta operacja zmieni moje zycie:-)

by Barbara on OKOMED

Miesiąc temu Pani dr Ewa Filipowicz zoperowała mi ogromnego zeza rozbieżnego oka prawego. Mam 40 lat, ale wcześniej żaden z lekarzy nie chciał oka zoperować. Teraz jestem przeszczęśliwa! Oko jest proste! Operacja przebiegła bezproblemowo, a Pani Doktor zrobiła wszystko by obyło się to dla mnie z jak najmniejszym stresem. Na operację przyjechałam z miasta odległego od Krakowa około 600km, ale trafiłam w ręce wielkiego specjalisty, który bardzo poprawił jakość mojego życia! Niezależnie od swoich wysokich kompetencji Pani Doktor to osoba bardzo życzliwa i ciepła. Polecam. Barbara z Piły

by Magda on OKOMED

Polecam wszystkim panią dr. Filipowicz, świetny lekarz. Doskonale wykonała zabieg zeza, którego lekarze nie chcieli się podjąć przez 30 lat twierdząc,że nie poprawi on wzroku. Pani doktor przeprowadziła zabieg z powodzeniem!!!na ostatniej wizycie dowiedziałam się że mój wzrok się polepszył....z czego jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam pania dr Filipowicz:)

by Magda on OKOMED

Z całego serca polecam dr. Ewę Filipowicz. Wspaniały człowiek i świetny specjalista;-)

by Paulos on OKOMED

Moi drodzy zgadzam się z opiniami moich poprzedników. Rzadko w dzisiejszych czasach można spotkać lekarza a nie 'świadczeniodawcę',w tym gabinecie tak jest, zespól też pasuje do dr Filipowicz Polecam

by JuliaSz on OKOMED

Gorąco polecam! Okomed zmienił moje życie, dziękuję!!!

by ingostan on OKOMED

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę. Silny zez zbieżny obydwu oczu z powodu porażenia nerwu VI po wypadku, usunięty operacyjnie z pełnym sukcesem. Dziękuję.

by jacckas on OKOMED

Z całego serca polecam! Czysty profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta!

by dinaka on OKOMED

Pani dr. Filipowicz jest bardzo dobrą specjalistą, cierpliwym człowiekiem oraz fachowym doradcą. Nie wątpliwie godna polecenia!